Vrijwilliger in 't zonnetje

29 april 2022


Georgien verzorgt al sinds jaar en dag de ledenadministratie van “Het Laakhuisje” en wijst nieuwe leden de eerste wegen binnen onze club. Inmiddels wil zij graag dit stokje gaan overgeven. Daarnaast coördineert Georgien ook nog de schoonmaak van ons clubhuis. Niet alleen poetsen en boenen, maar ook de gezelligheid wordt niet vergeten. Dit team ontvangt graag nog een aantal gezellige leden om mee te helpen. 

Nu de ‘Corona jaren’ hopelijk achter ons liggen, willen we weer -met nieuw elan- vereniging zijn. Een vereniging waar we samen de schouders onderzetten en waar voor iedereen een plek is om een bijdrage te leveren; hoe groot of klein ook. 

Doe je mee?

Op onze site www.laakhuisje.nl staan de vacatures die er op dit moment zijn. Wil je er eerst even met iemand over spreken, mail dan met [email protected] 

 De vrijwilligerscoördinatoren: Andrea Brouwer, Rita Noordam, Tea Haanschoten 

Nieuwscategorieën

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 341 351 560

Tennisvereniging Het Laakhuisje

Laak 2B
3881 MK Putten

KVK-nummer

40094088